گاومیش ها یک شیر پیر را زیر پا گذاشتند

به گزارش کوه سفید، یک شیر نر در میان گله ای از گاومیش ها گیر کرد و برای جان خود جنگید.

گاومیش ها یک شیر پیر را زیر پا گذاشتند

به گزارش خبرنگاران، دئون کلبریک راهنمای میدانی 24 ساله، زمانی که او و بازدیدکنندگان در یک سافاری صبحگاهی در منطقه بودند، شاهد سقوط احتمالی یک امپراتوری بود. دئون این چشم انداز دلخراش را به اشتراک گذاشت و توضیحاتی درباره آن ارائه کرد.

این یک چشم انداز بسیار احساسی بود که من و مهمانانم شاهدش بودیم. گله شیر ها اقدام به شکار گله ای از گاومیش ها کرد و همه چیز به سرعت تغییر کرد و کل گله تلافی کردند و به سمت شیر ها رفتند. متأسفانه، شیر نر مسن تر به علت جراحتش نتوانست به میزان کافی سریع از مسیر خارج گردد.

او که در محاصره گاومیش ها قرار گرفته بود به وسیله گاومیش های خشمگین به اطراف پرتاب شد و حدود 15 دقیقه زیر پا گذاشته شد تا اینکه بقیه شیر ها به یاری او آمدند. شیر نر از این مصیبت جان سالم به در برد و هنوز زنده است، اما در شرایط بسیار بدی به علت آسیب های داخلی به سر می برد.

این اتفاق هرچقدر هم که غم انگیز است، باید همواره به یاد داشته باشیم که طبیعت وحشی است و طبیعت گاهی اوقات می تواند ظالم باشد و همواره نبردی برای بقا خواهد بود. این شیر نر در چهار سال گذشته با یک پای لنگ در برابر همه شانس ها و اراده ها جان سالم به در برد. تا آخرین نفس بجنگ!

منبع: فرارو
انتشار: 26 آبان 1401 بروزرسانی: 26 آبان 1401 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1845

به "گاومیش ها یک شیر پیر را زیر پا گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاومیش ها یک شیر پیر را زیر پا گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید