افزایش نرخ عوارض آزادراه تهران ، شمال

به گزارش کوه سفید، مدیرکل بهره برداری آزادراه های کشور درباره نرخ عوارض آزادراه تهران - شمال گفت: این نرخ برای روزهای عادی 38 و برای روزهای پیک 50 هزار تومان محاسبه می گردد.

افزایش نرخ عوارض آزادراه تهران ، شمال

به گزارش ایسنا، نرخ عوارض آزادراهی از اوایل خرداد افزایش 25 درصدی را شروع نموده و البته برای تمامی آزادراه ها اعمال نشده بود تا به تدریج به همه آزادراه ها ابلاغ گردد.

در این راستا عباس بیات سرمدی -مدیرکل بهره برداری آزادراه های کشور- در گفت وگو با ایسنا درباره افزایش نرخ عوارض آزادراه ها گفت: نرخ عوارض این بار یک دفعه به همه آزادراه ها اعلام نشده و از زمانی که نامه ابلاغیه ما به دست آزادراه ها رسیده باشد، قابلیت عملیاتی شدن دارد. در حال حاضر افزایش 25 درصدی برای تمامی آزادراه های کشور اعمال شده است.

وی درباره نرخ عوارض آزادراه تهران - شمال نیز شرح داد: این آزادراه چند قطعه دارد و در ایام پیک و غیرپیک عوارضش فرق دارد؛ پیش از این نرخ عوارض 30 برای روزهای عادی و 40 هزار تومان برای روزهای پیک بود که حالا 38 و 50 هزار تومان محاسبه می گردد. قطعه دوم که تونل البرز است تغییر پیدا ننموده، 15.5 کیلومتر از باند غربی قطعه دوم هم در برنامه است که در روزهای آینده افتتاح گردد که قبل از بهره برداری عوارضش مشخص خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 تیر 1402 بروزرسانی: 12 تیر 1402 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1944

به "افزایش نرخ عوارض آزادراه تهران ، شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نرخ عوارض آزادراه تهران ، شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید