بیانیه وزارت ورزش در پاسخ به اظهارات وزیر بهداشت

به گزارش کوه سفید، وزارت ورزش و جوانان در پی مصاحبه وزیر بهداشت و درمان بیانیه ای صادر کرد که متن کامل آن را در زیر می خوانید:

بیانیه وزارت ورزش در پاسخ به اظهارات وزیر بهداشت

وزارت ورزش و جوانان ضمن تقدیر از کوشش های کادر درمانی کشور لازم می داند با توجه به مصاحبه امروز وزیر محترم بهداشت و درمان توضیحات زیر را ارائه کند:

1- وزارت ورزش و جوانان در طول 100 روز گذشته کاملا براساس دستورالعمل های ستاد ملی کرونا عمل نموده و همچنان هم بر اساس این مصوبات عمل می نماید ضمن اینکه در همه این مدت با وزارت بهداشت و درمان همکاری و هماهنگی کامل داشته و دارد و همچنان هم به این رویه ادامه می دهد.

2- مجوز بازگشایی باشگاه ها، اماکن ورزشی و تمرینات تیم های فوتبال حاضر در لیگ برتر و لیگ یک طبق بند های 10 و 11 مصوبه بیستمین جلسه ستاد ملی کرونا درتاریخ 99/2/27 که به ریاست رییس جمهور محترم برگزار گردید و نیز براساس ابلاغیه مورخ 99/2/31 علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت و درمان صادر شده که بر اساس آن آغاز تمرینات لیگ برتر و دسته یک از تاریخ 99/3/1 و آغاز مسابقات از 99/3/22 بدون تماشاگر و براساس پروتکل لیگ فوتبال بلامانع اعلام شده است. البته این ابلاغیه مفاد دیگری نیز در خصوص بازگشایی اماکن ورزشی اعم از باشگاه های بدنسازی، استخر های روباز و... نیز دارد که اطلاع رسانی شده است.

3- وزارت ورزش و جوانان در خصوص بازگشایی باشگاه ها و انجام لیگ های ورزشی خود را کاملا تابع مصوبات ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت و درمان می داند و هرگاه براساس اقتضائات و شرایط زمانی و مکانی مصوبات این ستاد تغییر کند وزارت ورزش و جوانان نیز طبق آن در تصمیمات و برنامه ریزی های خود تجدید نظر نموده و مطابق شرایط روز تصمیمات لازم را اتخاذ خواهد کرد.

در خاتمه یکبار دیگر لازم می دانیم از کوشش وزیر محترم بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی و همچنین کادر درمانی کشور تشکر و برای آن ها آرزوی موفقیت کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 723

به "بیانیه وزارت ورزش در پاسخ به اظهارات وزیر بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه وزارت ورزش در پاسخ به اظهارات وزیر بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید