دانشگاه های امیرکبیر و علوم پزشکی شهیدبهشتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش کوه سفید، دانشگاه های صنعتی امیرکبیر و علوم پزشکی شهید بهشتی با هدف همکاری مشترک بین مراکز نوآوری، رشد و فناوری برای بهره مندی واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان امروز یکشنبه 25 خرداد ماه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

دانشگاه های امیرکبیر و علوم پزشکی شهیدبهشتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل دکترا در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی امروز یکشنبه در برج علم و فناوری دانشگاه امیرکبیر تفاهم نامه ای امضا کردند.

ایجاد بستر همکاری مشترک بین مراکز نوآوری، رشد و فناوری 2 دانشگاه برای بهره مندی واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان دو دانشگاه از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، هم افزایی و شتاب دهی در تولید و تجاری سازی فرآورده ها، محصولات و تجهیزات فناورانه، برقراری دوره های علمی و فناورانه به صورت متقابل، همکاری تحقیقاتی و فناوری اساتید 2 دانشگاه به صورت پاره وقت و متقابل از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

مشارکت و سرمایه گذاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه امیرکبیر، فعال سازی دفتر همکاری اختصاص داده شده به دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بیمارستان شهید لبافی نژاد، ایجاد دفاتر مشابه در سایر بیمارستان های منتخب تخصصی و عضویت اعضای هیات علمی دو دانشگاه در شورای فناوری، مراکز رشد، نوآوری و شورای علمی مرکز تحقیقاتی مرتبط به منظور مسئله یابی و ارائه راه حل در دیگر بندهای این تفاهم نامه ذکر شده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 766

به "دانشگاه های امیرکبیر و علوم پزشکی شهیدبهشتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه های امیرکبیر و علوم پزشکی شهیدبهشتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید