شبکه های توزیع برق سراسر کشور بازسازی می گردد، اصلاح بیش از 1300 کیلومتر شبکه

به گزارش کوه سفید، خبرنگاران -معاون هماهنگی توزیع توانیر از بازسازی شبکه های توزیع برق کشور به صورت سراسری و در قالب یک مانور عملیاتی دو روزه اطلاع داد.

شبکه های توزیع برق سراسر کشور بازسازی می گردد، اصلاح بیش از 1300 کیلومتر شبکه

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، غلامعلی رخشانی مهر درخصوص مانور سراسری تعمیرات شبکه های فرسوده توزیع برق که در روزهای 29 و 30 آبان ماه برگزار می گردد، گفت: از این پس، پنجشنبه و آدینه آخر هر ماه نسبت به برگزاری مانور بازسازی شبکه های توزیع برق در سراسر کشور اقدام خواهد شد.

رخشانی مهر اضافه نمود: این مانور با رویکرد تحول دیجیتال در نظام نگهداشت و تعمیرات و با موضوع مدیریت دارایی های فیزیکی برای اولین بار در سطح کشور اجرا خواهد شد.

معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان این که در این مانور عملیاتی دو روزه، بیش از یک هزار و 300 هزار کیلومتر شبکه توزیع برق و 17 هزار و 299 کانون خطر (نقاطی که ممکن است برای مردم خطرآفرین باشد) در سراسر کشور اصلاح و بازسازی خواهد شد، اظهار داشت: در این مانور سراسری تعمیرات شبکه های فرسوده توزیع برق، بیش از 3 هزار 900 نیروی تخصصی در قالب یک هزار و 327 اکیپ عملیاتی حضور خواهند داشت.

رخشانی مهر با اشاره به اهداف و نتایج مورد انتظار این مانور، اظهار کرد: تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، بهبود و ارتقای شاخص های عملکردی طرح سیما، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه، کاهش تعداد و زمان خاموشی، کاهش انرژی تامین نشده، کاهش تلفات شبکه و متعادل شدن بار شبکه، بهبود رضایت مشترکان و همچنین ارتقای آمادگی اکیپ های عملیاتی در مواجهه با بحران های احتمالی بخشی از اهداف است.

وی ادامه داد: هم افزایی و تقویت گروه های درون و برون سازمانی، شناسایی نقاط قابل بهبود، استاندارد سازی شبکه و برطرف مسائل فیدرهای پر عارضه، برطرف کانون خطر و ایمن سازی شبکه، استاندارد سازی آرایش شبکه های توزیع، اصلاح جانمایی تجهیزات شبکه و اصلاح سیستم ارتینگ شبکه از اهداف اصلی این برنامه سراسری به شمار می رود.

معاون هماهنگی توزیع توانیر، همچنین تبدیل شبکه های سیم مسی به کابل خودنگهدار، برطرف اتصالات سست، بهسازی شرایط درب پست ها، تابلوها، شالترها و دریچه پایه های فلزی را از جمله محورهای این مانور سراسری عنوان و اظهار داشت: ترمیم و بازسازی ارتینگ شبکه، اصلاح و نوسازی جعبه انشعاب و کابل سرویس انشعاب، بهسازی روشنایی معابر و برطرف خاموشی و متعادل سازی بار ترانسفورماتورهای توزیع از دیگر محورهای این مانور است.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 933

به "شبکه های توزیع برق سراسر کشور بازسازی می گردد، اصلاح بیش از 1300 کیلومتر شبکه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه های توزیع برق سراسر کشور بازسازی می گردد، اصلاح بیش از 1300 کیلومتر شبکه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید