شهربازی سرپوشیده قاصدک بروجن به بهره برداری رسید

به گزارش کوه سفید، میراث آریا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، شهربازی سرپوشیده قاصدک بروجن به بهره برداری رسید.

شهربازی سرپوشیده قاصدک بروجن به بهره برداری رسید

مهرداد جوادی تأکید کرد: برای اجرای این طرح در زمینی به وسعت پنج هزار متر مربع و زیربنای دو هزار و 700 متر مربع 150 میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی هزینه شده که 30 میلیارد ریال آن از محل تسهیلات گردشگری در استان بوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری افزود: با بهره برداری از شهربازی سرپوشیده قاصدک بروجن به نام یکی از طرح های زیرمجموعه گردشگری چهارمحال و بختیاری زمینه اشتغال مستقیم 30 نفر در یک شیفت کاری فراهم شد.

جوادی به شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها و ممنوعیت هایی در این رابطه اشاره و شرح داد: پس از این دوران و در صورت افزایش شیفت های کاری شهربازی سرپوشیده قاصدک بروجن میتوان اشتغال مستقیم این طرح را تا 50 نفر افزایش داد.

او یادآور شد: برای راه اندازی شهربازی سرپوشیده قاصدک بروجن شهرداری این شهر در قالب هزینه صدور پروانه و اختصاص زمین به سرمایه گذار، برابر 215 میلیارد ریال مشارکت داشته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: برای راه اندازی طرح های گردشگری، علاوه بر کوشش مسئولان دولتی نباید از کوشش های سرمایه گذاران بخش خصوصی غافل شد.

او افزود: در فرایند راه اندازی شهربازی سرپوشیده قاصدک بروجن، مرحوم مهدی سعیدی سرمایه گذاری فقید این طرح کوشش های شبانه روزی انجام داد و در نهایت، این طرح از سوی خانواده و بازماندگان او به بهره برداری رسید.

جوادی گفت: در دوران شیوع ویروس کرونا آسیبهای فراوانی به بخش گردشگری کشور و چهارمحال و بختیاری وارد شده اند.

منبع: همگردی
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1462

به "شهربازی سرپوشیده قاصدک بروجن به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

7 کاربر به "شهربازی سرپوشیده قاصدک بروجن به بهره برداری رسید" امتیاز داده اند | 4.4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهربازی سرپوشیده قاصدک بروجن به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید