قطعا برنده پرونده ویلموتس هستیم، بعضی اهالی فدراسیون اذیت می نمایند

به گزارش کوه سفید، رضا شاه منصوری در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد صحبت های مطرح شده در مورد استعفای خود و همکار ایرانی اش از وکالت فدراسیون فوتبال در قبال پرونده شکایت مارک ویلموتس گفت: بسیار اذیت شدیم اما هنوز هیچ استعفایی را به آقای بهاروند نداده ایم.

قطعا برنده پرونده ویلموتس هستیم، بعضی اهالی فدراسیون اذیت می نمایند

وکیل ایرانی فدراسیون فوتبال در پرونده شکایت 6 میلیون یورویی سرمربی پیشین تیم ملی ایران تاکید نمود: از بهمن ماه بطور شبانه روزی روی این پرونده ملی کار نموده ایم. می توانم بگویم زحمات بسیار زیادی کشیدیم تا به اینجا برسیم.

وی در پاسخ به اینکه قرارداد ویلموتس از لحاظ حقوقی مشکل دارد توضیح داد: نمی توانم در این باره اظهار نظر کنم اما می خواهم بگویم قطعا و مطمئنا برنده پرونده خواهیم شد.

شاه منصوری درباره زمان رسیدگی به این پرونده از سوی فیفا تاکید نمود: حدود دو هفته پیش فیفا نامه ای را ارسال کرد و عنوان داشت باید پنل مربوط به قاضیان این پرونده را تشکیل دهیم و هر زمان این اقدام را کردند به اطلاع می رسانند.

وی ادامه داد: تا امروز هیچ نامه ای مبنی بر تشکیل پنل قضات به دستمان نرسیده است. فکر می کنم رسیدگی به این پرونده حدود دو ماه طول بکشد.

شاه منصوری درباره مسائل بوجود آمده با بخش حقوقی فدراسیون فوتبال توضیح داد: برای خودم خیلی ناراحت نیستم بلکه برای آقای ملیح زاده که از اسپانیا به ایران آمده تا در این پرونده یاری مان کند خجالت می کشم. من از او درخواست یاری کردم و حالا مسائلی وجود دارد که باید در جلسه با آقای بهاروند به آن رسیدگی کنیم.

وی درباره هماهنگی خود و ملیح زاده با لودویک دلچات وکیل سوئیسی فدراسیون یادآور شد: با ایشان کاملا هماهنگ هستیم. به هر حال می توانم بگویم 95 درصد از لایحه دفاعی را خودمان آماده کردیم و به فیفا دادیم.

شاه منصوری در سرانجام تاکید نمود: واقعا نگاه ملی به این پرونده پیچیده داریم و انتظار هرگونه همکاری هم داریم. متاسفانه کارشکنی هایی می گردد که می تواند خطرساز گردد. بعضی افراد در فدراسیون فوتبال ما را اذیت می نمایند که باید در جلسه با آقای بهاروند به این موضوع رسیدگی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 779

به "قطعا برنده پرونده ویلموتس هستیم، بعضی اهالی فدراسیون اذیت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعا برنده پرونده ویلموتس هستیم، بعضی اهالی فدراسیون اذیت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید