مقاله: امتیازها، وام ها و سرمایه گذاری های دولتی در کانادا

به گزارش کوه سفید، دولت های فدرال یا استانی می توانند پول قرض دهند یا مساعده های نقدی فراهم نمایند. دولت های استانی یا فدرالی در کانادا همچنین می توانند ضمانت های دولتی فراهم نمایند تا به شما یاری نمایند بتوانید از یک مجموعه ثالث سرمایه جذب کنید.

مقاله: امتیازها، وام ها و سرمایه گذاری های دولتی در کانادا

دولت کانادا می تواند به روش های مختلف به کسب و کارهای کوچک یاری کند تا پیروز شوند:

وقتی با یک تبلیغ در خصوص امتیازهای رایگان در اینجا و آنجا برخورد می کنید، همواره تحقیقات فراوان و جامعی را انجام دهید؛ بعضی از آنها حقه های کلاهبرداری هستند. شما نباید هیچ وجهی برای دریافت پول، لیست امتیازها و یا درخواست یک امتیاز دولتی پرداخت کنید. شرایط صلاحیت دریافت امتیاز و فرایندهای ارائه درخواست برای دریافت آن، اطلاعاتی هستند که در دسترس عموم قرار دارند. شما می توانید به راحتی با مراجعه به وبسایت ارائه دهنده امتیازهای دولتی یا تماس با آنها از شرایط اعطای آن مطلع شوید.

سو برداشت های فراوانی در خصوص امتیازهای دولتی در کانادا برای تجارت های کوچک وجود دارد. توجه کنید که دولت کانادا پول رایگان به کسی نمی دهد؛ در واقع دولت این کشور برنامه هایی با سرمایه های عمومی درست نموده که قرار است به اقتصاد کانادا یاری نمایند. بعضی از این برنامه ها برای تمام تجارت ها در سرتاسر کانادا در دسترس هستند، در حالی که بعضی از آنها تنها به نوع خاصی از کسب و کار یا منطقه محدود هستند. بیشتر این برنامه های سرمایه گذاری، نیازمندی های دقیق و محکمی در خصوص استفاده از سرمایه اعطایی و گزارش های مربوط به آن دارند.

منبع مقاله: امتیازها، وام ها و سرمایه گذاری های دولتی در کانادا

انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 918

به "مقاله: امتیازها، وام ها و سرمایه گذاری های دولتی در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: امتیازها، وام ها و سرمایه گذاری های دولتی در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید