کسب و کار

زیست بوم نوآوری و فناوری دانشگاه بیرجند سال جاری تکمیل می گردد

معاون پژوهشی دانشگاه بیرجند گفت: زیست بوم نوآوری و فناوری دانشگاه شامل توسعه و تکمیل آزمایشگاه ها، مرکز اشتغال زایی و توسعه شرکت های دانش بنیان می گردد که قرار است سال جاری تکمیل گردد.

10 آذر 1398

ورکانهروستایی نخبه پرور، زادگاه پرفسور موسیوند میزبان گردشگران

خبرنگاران-گروه استان ها: وقتی در کوچه های روستا قدم می زنی در زیبایی روستا محو می شوی، کوچه های سنگ فرش شده و خانه های سنگی که در کنار هم زیبایی خاصی را به روستا بخشیده است، باغ های گردو و زردآلو و درختان سر به فلک کشیده روستا ابهت آن را دوچندان نموده است.

7 آذر 1398

آیفون SE 2 در سال 2020 معرفی خواهد شد

آیفون SE 2 با پردازنده آیفون 11 و طراحی آیفون 8 در سال 2020 معرفی خواهد شد.

20 آبان 1398

کنگره به کاخ سفید درباره تحقیقات استیضاح ترامپ احضاریه داد

مجلس نمایندگان آمریکا روز آدینه احضاریه ای را برای کاخ سفید درباره تحقیقات استیضاح ترامپ صادر کرد.

19 آبان 1398

اوکراین گیت، پامپئو احضاریه مجلس نمایندگان آمریکا را رد کرد

وزیر امور خارجه آمریکا روز سه شنبه گفت که دموکرات ها برای تحقیق درباره موضوع تماس تلفنی ترامپ با رئیس جمهور اوکراین از تاکتیک های قدرمآبانه استفاده می کنند و وی احضاریه مجلس کنندگان آمریکا در این باره را رد کرد.

15 آبان 1398

زمان حذف معافیت مالیاتی مناطق آزاد فرا رسیده ، شناسایی 4 هزار شرکت صوری

معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی با اشاره به اینکه هیچ جای جهان، معافیت های مالیاتی مناطق آزاد، مادام العمر نیست، گفت: بعد از گذشت 11 سال معافیت مناطق آزاد، وقت آن رسیده تا این قانون، در مناطق آزاد هم اجرا گردد.

13 آبان 1398

فروش فوری دو محصول سایپا به صورت اقساط ویژه آخرین روز مهر ماه

اقتصاد نیوز: گروه خودروسازی سایپا برای روز یکشنبه 31 شهریورماه امسال، درست همانند روز گذشته طرح فروش اعتباری برای 2 محصول خود در نظر گرفته است که مشتریان می توانند از ساعت 10 صبح روز یکشنبه با مراجعه به سامانه فروش گروه خودروسازی سایپا، نسبت...

5 آبان 1398

فایرفاکس 69 با مسدودکننده پیش فرض کوکی های شخص ثالث و کریپتوماینینگ عرضه شد

بنیاد موزیلا نسخه 69 مرورگر فایرفاکس را برای پلتفرم های ویندوز، مک، لینوکس، اندروید و آی او اس عرضه کرد.

2 آبان 1398

امیدواری بزرگ؛ جونیور از تادئو، دی کارمو و وسلی بهتر است!

ایران ورزشی - جونیور براندائو پنجاه و یکمین بازیکن خارجی تاریخ پرسپولیس است اما جالب است که پرسپولیس بازیکن برزیلی زیادی نداشته است.پرسپولیس تا سال 1387 بازیکن برزیلی نداشت و در این سال شاهکاری به نام پائولو دی کارمو رو شد که شبیه بازیکنان آماتور بازی...

27 مهر 1398

هشدار نسبت به توزیع داروهای مخدر از طریق داروخانه ها

چندی پیش سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر از تصویب طرح توزیع متادون و داروهای مخدر از طریق داروخانه ها خبر داد. رئیس کانون سراسری درمانگران اعتیاد کشور، افزایش اپیدمی اعتیاد در کشور، عدم مراجعه معتادان یقه سفید برای تهیه داروهای ترک اعتیاد از داروخانه...

25 مهر 1398

متاسفانه وزارت نفت به جای تقدیر مورد بیشترین هجمه ها قرار گرفته است

خبرنگاران: معاون اول رئیس جمهوری ضمن تشریح دستاوردهای صنعت نفت در 6 سال اخیر گفت:جای تعجب است که وزارت نفت با وجود کارنامه درخشان خود باید به جای حمایت و تقدیر بیشترین فشارها و هجمه ها را متحمل گردد.

23 مهر 1398