مقاله: بهترین باغ گل های تهران کدامند؟

به گزارش کوه سفید، این بازار گل که در راستا بهشت زهرای تهران واقع شده است، به خصوص پنجشنبه و آدینه ها غلغله می گردد، اگرچه همه مشتریان این بازار را صاحبان عزا تشکیل نمی دهند و خیلی ها هم برای خرید گلدان، گل های آپارتمانی و گل به این منطقه می آیند. ساعت کاری بازار گل بهشت زهرا معمولا از بقیه بازارهای گل بیشتر است و وقت بیشتری برای گشتن در آن هست. بیشتر گل فروش های سر چهارراه ها، گل های خود را از این بازار تامین می نمایند.

مقاله: بهترین باغ گل های تهران کدامند؟

بازار کوچک غرب تهران، شش سالن دارد که گل های آپارتمانی، تزیینی و باغچه ای را با تنوع خوبی به فروش می رساند. ساعت کار این باغ گل از 9 صبح تا یک ظهر و 4 بعدازظهر تا 8 شب ادامه دارد. برای همین این بازار بیشتر مناسب آنهایی ست که خیلی هم سحرخیز نیستند.

اگر ساکن شرق تهران هستیم، بهتر است وقت مان را با رفتن به باغ های دیگر تلف نکنیم و یک راست به اینجا بیاییم. این بازار که یکی از عظیمترین باغ گل های تهران است، در عید کارش را از حدود ساعت 5 صبح آغاز می نماید و درهایش هم در ساعت 12 شب بسته می گردد. اما در روزهای معمول غرفه ها ساعت 11:30 صبح کارشان را تعطیل می نمایند و می فرایند؛ مگر در روزهای تعطیل که تا ساعت 14:30 تا 15 بازند.

این بازار گل که اسم اصلی اش بازار گل امام رضا (ع) است، در جنوب شرق تهران واقع شده است. بازار گل خاوران دومین بازار گل عظیم تهران است و ساعت کار مغازه هایش هم مثل بازار محلاتی از 4 صبح تا 11 صبح است.

منبع مقاله: بهترین باغ گل های تهران کدامند؟

انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1543

به "مقاله: بهترین باغ گل های تهران کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بهترین باغ گل های تهران کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید