نوری: جای کمالوند در این پیروزی کنار تیم ما خالی بود، با 14 بازیکن به بازی با پیکان آمدیم

به گزارش کوه سفید، مهدی نوری، مربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت که دستش برای ملاقات با پیکان خالی بوده و فقط با 14 بازیکن برای این مسابقه آماده شده اند.

نوری: جای کمالوند در این پیروزی کنار تیم ما خالی بود، با 14 بازیکن به بازی با پیکان آمدیم

به گزارش خبرنگاران از جم، مهدی نوری، مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از فزونی 3 بر یک تیمش مقابل پیکان در نشست خبری درباره زمان انتخاب شدن سرمربی پارس گفت: در خصوص سرمربی تیم من نمی توانم صحبت کنم. در حیطه کاری من نیست و مدیریت باشگاه باید تصمیم بگیرد. از زمانی که آقای کمالوند رفت، مسئولیت فنی تیم به عهده بنده و آقای جم رتبه سپرده شد.

وی با اشاره به مدت کوتاهی که مسئولیت فنی تیم را به عهده گرفته است، اضافه نمود: درست است که زمان بسیار کم بود، اما سعی کردیم هر چه در توان داریم و بلد بودیم به بچه ها آموزش بدهیم؛ به خصوص برای ملاقات با پیکان. برای بازی با پرسپولیس هم ما 96 دقیقه خوب بازی کردیم. یعنی در بخش دفاعی خیلی خوب بودیم. داور سر آن یک صحنه اشتباه کرد و گل خوردیم.

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی تأکید کرد: به لحاظ فنی ما تیم پیکان را خوب بررسی کردیم. چند بازی آنها را دیدیم و کارهایی که می خواستیم در تمرینات انجام دادیم. گفته بودم که اگر آن مسائلی که می خواهیم در زمین اجرا گردد، نتیجه می گیریم. دیدید که روی نیمکت هم کسی را نداشتیم و با 14 بازیکن به این بازی آمدیم. با این حال کارهایی که می خواستیم انجام شد تا با یک نتیجه خوب از زمین خارج شویم.

نوری درباره اینکه طرفداران پارس جنوبی نگران فسخ یکطرفه قرارداد ترکمان با این تیم هستند، گفت: مهدی ترکمان قراردادش را یکطرفه فسخ نموده، اما باشگاه به تعهداتش عمل نموده، پول این بازیکن واریز شده و به سقف 50 درصد پرداختی رسیده است. می دانم مقابل قرارداد جدید او را گرفته اند و این بازیکن قرار است برگردد. با این حال چون او در تمرین نبود، اگر دیروز یا امروز هم برگشته بود، در ترکیب جایی نداشت، چون با تیم تمرین ننموده بود. او یکی از بهترین بازیکنان ما بود و امیدوارم باشگاه با رایزنی هایی که می نماید این بازیکن را بازگرداند. این حق باشگاه است و مهدی ترکمان هم جزو بهترین بازیکنان ما بود.

وی در خصوص اینکه آیا پنجره نقل وانتقالات باز شده است یا نه، گفت: فعلاً نه. باید مطالبات طلبکاران پرداخت گردد و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد، چون احتیاج به جذب بازیکن داریم.

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی راجع به برنامه این تیم در تعطیلات نیم فصل، گفت: مسابقات حدود 30 روز تعطیل است. ما سرمربی نداریم، اما بنده و آقای جم رتبه تصمیم گرفتیم چند روز به بازیکنان استراحت بدهیم و بعد تمرینات را در تهران آغاز کنیم. اگر در این چند روز سرمربی جدید مشخص گردد، او در خصوص آغاز تمرینات تصمیم می گیرد، اما اگر معرفی نگردد ما تمرینات را آغاز خواهیم کرد تا باشگاه تصمیم بگیرد. با این حال آن طور که می دانم، قرار است سرمربی جدید به زودی معرفی گردد.

نوری درباره اینکه تیم پارس خوب دفاع می نماید، اما چرا به جای پرس کردن از خطوط جلوتر در یک سوم دفاعی خودش دفاع می نماید که این مسئله برای پارس خطرساز است، اظهار داشت: ما امروز دفاعی بازی نکردیم، بلکه منطقی بازی کردیم. اگر دفاعی بازی می کردیم، به سه گل نمی رسیدیم. نسبت به ابزاری که داریم باید در زمین بازی کنیم. اگر بازیکن زیاد داشتیم، شاید می توانستیم بهتر بازی کنیم. اگر بازیکنانی بودند که به ما بیشتر یاری می کردند، شاید شیوه ما تغییر می کرد. هم در این بازی و هم در بازی با پرسپولیس ما چاره دیگری نداشتیم.

وی در خاتمه گفت: باید از بازیکنان تشکر کنم. در یکی دو روز گذشته اتفاقاتی افتاد که بازیکنان شاید به لحاظ روحی فضای خوبی نداشتند. ما سعی کردیم آنها را به لحاظ روحی بهتر کنیم. باید از بازیکنان بزرگ تیم تشکر کنم که خیلی به ما یاری کردند تا بتوانیم امروز خیلی خوب در زمین ظاهر شویم. جای کمالوند هم امروز در کنار تیم خالی بود و دوست داشتم امروز که به پیروزی رسیدیم، آقای کمالوند و سایر اعضای کادرفنی که از ما جدا شدند، کنار تیم باشند. همه آنها زحمت کشیدند و از این عزیزان تشکر می کنم. امیدوارم کمالوند هر کجایی که هست و می رود، پیروز باشد. باید از تماشاگران هم که از ما حمایت کردند، تشکر کنم و امیدوارم همچنان حامی ما باشند تا به نتیجه برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 312

به "نوری: جای کمالوند در این پیروزی کنار تیم ما خالی بود، با 14 بازیکن به بازی با پیکان آمدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوری: جای کمالوند در این پیروزی کنار تیم ما خالی بود، با 14 بازیکن به بازی با پیکان آمدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید