پورموسوی: هیچ برنامه ای برای بازی با استقلال نداریم، تیم از فردا به استراحت می رود تا خود را آماده دیدار با شاهین کند

به گزارش کوه سفید، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: تیم ما از فردا به استراحت می رود تا خود را آماده دیدار با شاهین بوشهر کند، هیچ برنامه ای برای بازی روز دوشنبه با استقلال نداریم.

پورموسوی: هیچ برنامه ای برای بازی با استقلال نداریم، تیم از فردا به استراحت می رود تا خود را آماده دیدار با شاهین کند

به گزارش خبرنگاران, سید اکبر پورموسوی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: اینکه در بازی رو در رو با پیکان بازنده نبودیم، خدا را شکر می کنیم و علی رغم میل باطنی مان فکر می کنم که این یک امتیاز هم به نفع ما بود. جا دارد از تیم پیکان و کادر فنی اش نیز تشکر کنم که همه تلاش کردند که یک بازی خوب برگزار شود. فکر می کنم فشردگی مسابقات، شرایط جوی و بادی که می وزید، بازی را خراب کرد. همچنین خستگی بازیکنان ما از دیدار قبل هم مشهود بود که امروز در نیمه اول خودشان نبودند، اما در نیمه دوم شرایط تغییر کرد و فرصت گل هم داشتیم که با بی دقتی از دست دادیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که به نظر می رسد پارس جنوبی در این بازی برای تساوی به میدان رفته بود گفت: این درست نیست، چرا که ما چهار تعویض هجومی داشتیم و سه مهاجم به میدان فرستادیم. کسی که می خواهد تیمش تدافعی بازی کند، مهاجم به زمین نمی فرستد، بلکه مدافع به زمین می برد یا حداقل هافبک به ترکیبش اضافه می کند. به نظرم وزش باد و خستگی بازیکنان در فرایند این بازی تاثیر داشت. ما به بازیکنانم در بین دو نیمه گفتم که باید به سه امتیاز برگردند. ناگفته نماند که تیم پیکان تیم بزرگی است و شرایط خیلی حساسی دارد. حریف هم امروز انرژی گذاشت و بازی آسانی نبود. تقریباً می توانم بگویم که یک فینال بود، هم برای ما و هم برای پیکان. همین که توانستیم جایگاه مان را حفظ کنیم، خوب است. به قول معروف لنگه کفش در بیان نعمت است.

سرمربی پارس جنوبی درباره مشخص شدن بازی معوقه تیمش و اینکه هنوز رای کمیته استیناف اعلام نشده است، گفت: ما الان با هماهنگی که با بازیکنان و کادر فنی داشتیم، این بود که تیم را تعطیل کردیم، به دلیل اینکه بازی بعدی مان روز 11 مرداد مقابل شاهین بوشهر است. به تیم استراحت دادیم، چون بازیکنان نیاز به استراحت دارند و طبق قانون، کمیته استیناف به ما فرصت داده که تا 5 مرداد مدارک را ارائه بدهیم. هر چند که خودمان می دانیم که اگر قانون رعایت شود، این بازی با استقلال 3 بر صفر اعلام خواهد شد. مطمئناً تیم ما از فردا به استراحت می رود تا خود را آماده دیدار با شاهین بوشهر کند. هیچ برنامه ای برای بازی روز دوشنبه که اعلام شده با استقلال است، نداریم.

پورموسوی درباره ادامه لیگ برتر مطرح نمود: فاصله ای که تا بازی با شاهین وجود دارد، به ما کمک می کند که بازیکنان بهتر و سریعتر ریکاوری کنند، چون آنها واقعاً خسته هستند. ما مصدومیت های زیادی داشتیم که آنها با شرایطی که همه می دانند، به قول معروف معرفتی بازی می کنند، اما جای شکرش باقی است که مسئولان شهر نسبت به تیم خوش بین شده اند و حمایت می کنند و بازیکنان نیز این مسئله را لمس کرده اند. هم در بازی با سپاهان، هم شهر خودرو و هم دیدار امروز، بازیکنان با حداکثر انرژی بازی کردند. درست است که امروز پیروز نشدیم، اما هیچکسی کم کاری نکرد.

وی درباره عدم رویارویی با استقلال و فاصله دیدار با شاهین بوشهر گفت: در نشست خبری روز گذشته نیز گفتم که سازمان لیگ بدترین زمان ممکن را انتخاب کرد، هرچند که معتقدیم نتیجه بازی با استقلال باید اعلام شود، اما باز هم با توجه به اینکه برنامه هفته بیست و هفتم اعلام شده بود، بازی معوقه باید بعد از این هفته برگزار شود، نه اینکه در این فشار برگزار شود. الان یک زمان برای استراحت است که همه تیم ها باید از آن استفاده کنند، به ویژه تیم پارس جنوبی که مصدومان زیادی داشته و ما تلاش می کنیم که مصدومان را به بازی برسانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 809

به "پورموسوی: هیچ برنامه ای برای بازی با استقلال نداریم، تیم از فردا به استراحت می رود تا خود را آماده دیدار با شاهین کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی: هیچ برنامه ای برای بازی با استقلال نداریم، تیم از فردا به استراحت می رود تا خود را آماده دیدار با شاهین کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید