استراماچونی: دیاباته گفت به هر قیمتی می خواهم بازی کنم، شهرخودرو به سبک مورد علاقه ما بازی کرد

به گزارش کوه سفید، سرمربی استقلال می گوید در تیمش همدلی وجود دارد و این عامل موفقیت آبی پوشان پایتخت است.

استراماچونی: دیاباته گفت به هر قیمتی می خواهم بازی کنم، شهرخودرو به سبک مورد علاقه ما بازی کرد

به گزارش خبرنگاران، آندره آ استراماچونی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل شهرخودرو اظهار کرد: می دانستیم که بازی سختی پیش روی ماست. شهر خودرو تیمی است که سال گذشته برابر استقلال شکست نخورد و تیمی است که رو در رو بازی می نماید و این سبکی که ما دوست داریم. در 15-20 دقیقه اول آنها برای ما مشکل ساز شدند. به 2 یا 3 بازیکن به ما حمله می کردند. با ریگی و دانشگر صحبت کردم و آن قسمت را پوشش دادیم و در 70 دقیقه ادامه مسابقه استقلال بازی را در اختیار داشت و آن ها نتوانستند به سمت دروازه ما ضربه بزنند. به بازیکنانم تبریک می گویم زیرا عملکرد خوبی داشتند.

سرمربی استقلال درباره کلین شیت سید حسینی تعویض نشدن دانشگر با وجود مصدومیت، بیان نمود: استقلال بازی را به خوبی مدیریت کرد زیرا اجازه ندادیم آن ها فوتبال خود را ارائه نمایند. ما بازیکنان بازیساز آن ها را در تمام زمین تحت فشار قرار دادیم و در نیمه اول قائدی سه موقعیت خوب گلزنی از دست داد. در اواخر بازی به دانشگر ضربه خورد. او به نیمکت نزدیک بود و به من گفت که تنها درد دارم و می توانم ادامه دهم پس دلیلی نداشت که تعویض انجام دهیم.

استراماچونی در پاسخ به سوالی درباره غیبتش در نشست خبری پیش از این ملاقات، اظهار کرد: من دوست داشتم صحبت کنم. ولی به من گفتند که تاخیر نموده ایم و نشست لغو شد.

وی درباره کوشش تیمش برای حفظ نتیجه در اواخر بازی هم گفت: این موضوع اتفاقی است که روی آن کار می کنیم. من باید در تیم ذهنیت برد را تقویت کنم اما برخی اوقات در اواخر مسابقه، ترس های غیر قابل کنترل وارد بازیکنان می گردد. من روی این موضوع کار می کنم. تیم هایی که به بردن عادت داشتند، در دقایق پایانی بهتر مدیریت می نمایند. ما می توانیم این موضوع را با بالا بردن ذهنیت خود بهبود ببخشیم. من کوشش می کنم به بازیکنانم این ذهنیت را بدهم که باید همواره حمله کنیم و 2 مهاجم در زمین داریم. امروز نیز سه تعویض ما بازیکنان هجومی بودند تا بتوانم این ذهنیت را به بازیکنان ادامه بدهم که باید نمایش خود را ادامه دهیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا فکرش را می کرد تیمش روزی صدرنشین گردد، بیان نمود: از تمام بازیکنانم تشکر می کنم زیرا از روز اول من را کامل همراهی کردند. با آغاز بدی که داشتیم، اعتماد به نفس تیم می توانست کاهش پیدا کند. تشکر خاص من در این مسابقه از بازیکنان است و اگر این را در نظر بگیریم که ما 7 امتیاز را در وقت های اضافه از دست دادیم، برخی وقت ها شایسته باخت و برخی وقت ها بد شانس بودیم. اگر امتیازات وقت های اضافه را از دست نمی دادیم، الان شرایط بهتری داشتیم. می خواهم از دیاباته نیز تشکر ویژه ای داشته باشم. خیلی از بازیکنان در این شرایط بازی نمی کردند اما او گفت می خواهم به هر قیمتی به میدان بروم. اکنون نیز درد داشت و حتی با درد بازی کرد. از دکتر ستوده، مهرشاد رهبر دو پزشک تیم هستند که از آنها تشکر می کنم. شاید شما آن ها را نبینید اما آن ها خیلی سخت برای استقلال کوشش می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 248

به "استراماچونی: دیاباته گفت به هر قیمتی می خواهم بازی کنم، شهرخودرو به سبک مورد علاقه ما بازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: دیاباته گفت به هر قیمتی می خواهم بازی کنم، شهرخودرو به سبک مورد علاقه ما بازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید