آموزش 6 مدل بامزه از کاردستی جوجه ای برای بچه ها

به گزارش کوه سفید، برای درست کردن کاردستی جوجه از وسایل مختلفی مثل کاغذ، مقوا، کاموا، ظروف یک بارمصرف یا دور ریختنی می توانید استفاده کنید. در اینجا مدل های جذاب و ساده از کاردستی های جوجه ای یاد داده شده است.

آموزش 6 مدل بامزه از کاردستی جوجه ای برای بچه ها

برای درست کردن کاردستی ابتدا باید کمی فکر کنید و همچنین ببینید که چه وسایلی در اختیار دارید. بعد با کمک خلاقیت خود شروع به ساخت کاردستی کنید. خبرنگاران 6 مدل مختلف از کاردستی جوجه را به شما نشان می دهد که با وسایل بسیار ساده و در مدت زمان کوتاهی درست شده و در عین حال زیبا و دوست داشتنی هستند.

مدل اول: درست کردن کاردستی جوجه با الگو

ابتدا الگوی آورده شده در تصویر زیر را روی یک کاغذ یا مقوای زرد بکشید و دور آن را ببرید. بعد با مداد یا ماژیک رنگی روی آن را رنگ آمیزی کنید. سپس الگو را از وسط تا بزنید و به حالت ایستاده قرار دهید.

مدل دوم: درست کردن نقاب جوجه ای با بشقاب کاغذی

ابتدا روی یک بشقاب کاغذی حالت یک نقاب چشم را بکشید و دور آن را ببرید، فراموش نکنید که جای چشم ها را سوراخ کنید. بعد آن را رنگ کنید و چند عدد پر مصنوعی زرد روی آن بچسبانید.

برای نوک جوجه می توانید با مقوای نارنجی یک لوزی درست کنید و روی نقاب بچسبانید.

مدل سوم: درست کردن کاردستی جوجه گرد

ابتدا 4 عدد نوار زرد با کاغذ رنگی درست کنید. بعد دو عدد از آنها را به حالت به اضافه روی هم بچسبانید، سپس دو نوار دیگر را حالت ضربدر روی آن ها قرار داده و چسب بزنید.

دو سمت نوار کاغذی که در زیرترین لایه قرار گرفته است گرفته و بالا بیاورید و روی هم بچسبانید. به همین ترتیب لایه های دیگر را نیز روی آن بچسبانید.

حال با کاغذ رنگی دو بال و یک نوک برای جوجه درست کنید و روی نوارهای کاغذی بچسبانید. برای چشم ها نیز می توانید از چشم عروسک استفاده کنید.

همچنین بخوانید: آموزش ساخت 5 مدل کاردستی با کاغذ رنگی

مدل چهارم: کاردستی جوجه تخم مرغی

برای درست کردن این مدل ابتدا الگوی زیر را روی یک کاغذ یا مقوای سفید بکشید و دورتا دور آن را ببرید، سپس بدن جوجه را رنگ آمیزی کنید.

قسمت های بالا و پایین که پوسته تخم مرغ هستند را به سمت بدن جوجه تا بزنید. در انتها یک روبان به پشت جوجه وصل کنید و آن را روی دیوار نصب نمایید.

مدل پنجم: درست کردن کاردستی جوجه با کاغذ رنگی

ابتدا 2 دایره بزرگ و یک دایره کوچک با کاغذ رنگی درست کنید. بعد یک شعاع دایره را برش بزنید و آن را روی یک صفحه کاغذی بچسبانید. دقت کنید که از محل برش خورده یک چهارم دایره نباید روی صفحه چسبانده شود، سپس آن قسمت را به سمت پایین تا بزنید.

حال با مداد رنگی برای جوجه چشم، نوک و کاکل درست کنید.

در انتها می توانید با شکل های دیگر صفحه را تزیین کنید.

مدل ششم: درست کردن کاردستی جوجه با شانه تخم مرغ

برای درست کردن این جوجه به دو عدد از قسمت های شانه تخم مرغ نیاز دارید. ابتدا دانه های شانه تخم مرغ را جدا کنید، بعد آن ها را روی هم قرار بدهید و بچسبانید. سپس با رنگ زرد آن را رنگ آمیزی کنید.

با کاغذ نارنجی یک لوزی درست کنید و جای نوک جوجه بچسبانید و از دو مهره سیاه برای چشم های آن استفاده نمایید.

با یک شانه تخم مرغ می توانید چند جوجه رنگی بامزه بسازید.

همچنین بخوانید: کاردستی خروس، فقط با شانه تخم مرغ و کاغذ!

منبع: setare.com
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1119

به "آموزش 6 مدل بامزه از کاردستی جوجه ای برای بچه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش 6 مدل بامزه از کاردستی جوجه ای برای بچه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید