فروش فوق العاده خودرو خبر از افزایش قیمت خودرو می دهد؟

به گزارش کوه سفید، تهران (پانا) - اخبار از توقف فروش فوق العاده خودروسازان حکایت می نمایند اما سایپا و ایران خودرو این موضوع را انکار نموده اند، آیا هدف از توقف فروش فوق العاده، افزایش قیمت ها بوده است؟

فروش فوق العاده خودرو خبر از افزایش قیمت خودرو می دهد؟

به گزارش تجارت نیوز، توقف شیوه فروش فوق العاده این احتمال را پیش کشیده است که خودروسازان نمی خواهند با قیمت فعلی خودروهای خود را به فروش برسانند. احتمال تغییر قیمت ها در بازه یک ساله بیشتر از 3 ماهه است و آنها برای فروش فوق العاده منتظر قیمت های تازه هستند.

با پیگیری های خبرنگار تجارت نیوز از شرکت های سایپا و ایران خودرو، کارشناسان آنها با انکار توقف فروش فوق العاده، مدعی شدند که فروش محصولات آنها و قرعه کشی همچنان پا بر جاست.

این در حالی است که وجه تمایز مورد نظر در طرح های مختلف فروش خودروسازان، قرعه کشی نیست؛ بلکه مساله مهم در خصوص موضوع این گزارش موعد تحویل خودرو است.

تجارت نیوز در گزارش توقف فروش فوق العاده خودروسازان و پشت پرده توقف فروش فوق العاده خودرو به این موضوع پرداخت. واکنش مخاطبان را بخوانید.

واکنش ها به توقف فروش فوق العاده

خودروسازان چه کسانی هستند مگر به غیر این است که دولت هم کلی سهام دارد. چرا دولت هر سال هزاران میلیارد تومان به خودرو سازان یاری یا وام می دهد بیخودی که یاری نمی کند چون سودش توجیبی دولت هم است و چرا اینقدر ناز می نمایند، چون دولت به بخش خصوصی اجازه ساخت کارخانه خودروسازی با کیفیت قیمت روز جهان نمی دهد. جلو واردات را هم گرفته، اخه چقدر خودروهای بی کیفیت گران شده.

ایران خودرو و سایپا محصولات بی کیفیت خودشان را بدلیل عدم رقابت با خودروسازان برتر جهان به چندین برابر قیمت می فروشند تازه ناز می نمایند. وارادات خودرو را آزاد کنید اونوقت هیچکس نمیادبه اصطلاع فراوریی این دو خودرو را بگیرد.

در کشورهای پیشرفته صنعتی با تعداد انگشت شمار نفر در خط فراوری بنز و پورش و…. فراوری می نمایند بعد در کشور ما با تجمع زنبوری در خط فراوری تیبا و پراید و… به دست ملت میدن اونم با منت و تحقیر کردن.

چه خبرشونه، قیمت ازین بالاتر ببرند، مگه چقدر کیفیت داره خودور هاشون، یک کارگر یا یک معلم ساده مانند من چه جوری یه ماشین تهیه کنیم؟

وقتی دولت ها هیچ برخورد درستی با این شبه خودروسازها نمی نمایند یعنی کار آنها را با سکوت خود تایید می نمایند.

مگر می گردد صنعتی که سراسر از رانت دولتی اعم از تن ندادن به استانداردهای اجباری داخلی و سرریز یاری های اقتصادی دولتی فراوان با عناوین مختلف سرمایه در گردش و یاری به قطعه ساز … و بعلاوه یارانه انرژی بهره می برد، ضرر بدهد؟!

خدا خیرتون بده با این ماشینهای فوق العاده که دست مردم میدین هر روز کیفیت بالاتر قیمت مناسبتر، شرایط خریدشم راحتر، عالیه واقعا عالی،هیچ جای جهان با این شرایط دست مردم ماشین نمیدن!!!

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: agdagh.ir شناسه مطلب: 1608

به "فروش فوق العاده خودرو خبر از افزایش قیمت خودرو می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش فوق العاده خودرو خبر از افزایش قیمت خودرو می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید