اخبار سیاسی

قدردانی رئیس سازمان بهزیستی کشور از رئیس رسانه ملی

رئیس سازمان بهزیستی کشور در نامه ای به رئیس رسانه ملی از دیدگاه مناسب این سازمان نسبت به مقوله آسیب های اجتماعی قدردانی کرد.

29 شهریور 1399

اختصاصی، هیچ شخصیت سیاسی یا نظامی در هواپیمای ماهان حضور نداشته است

به خلاف بعضی برآورد ها و شایعات، هیچ شخصیت سیاسی یا نظامی در هواپیمای ماهان حضور نداشته است.

26 شهریور 1399

کرزی: بحران افغانستان از سوی خارجی ها تحمیل شده است

رئیس جمهور سابق افغانستان با تاکید بر اینکه بحران کنونی این کشور توسط خارجی ها تحمیل شده از طرف های افغان خواست تا به این بحران سرانجام دهند.

25 شهریور 1399

نصف خانه های خالی کشور در تهران است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این که حدود نیمی از 2 میلیون و 500 هزار واحد خالی کشور در تهران است گفت: بعضی صاحبان قدرت و نفوذ جلوی طرح اخذ مالیات از خانه های خالی را گرفته بودند.

24 شهریور 1399

وانگ یی: آمریکا به دنبال تنش زایی در دریای جنوبی چین است

ایرنا نوشت: وزیر خارجه چین در پاسخ به دخالت های آمریکا در مسایل دریای جنوبی چین گفت ایالات متحده در حال افزایش تنش در این دریا و تضعیف همبستگی منطقه ای است کشورهای منطقه باید در مقابل تفرقه افکنی آمریکا هوشیار باشند.

24 شهریور 1399

خبرنگاران لاوروف: خطر رویارویی هسته ای در جهان افزایش یافته است

مسکو - خبرنگاران - وزیر امور خارجه روسیه معتقد است که با اقدامات نابخردانه آمریکا در عرصه ثبات راهبردی، ریسک رویارویی اتمی در جهان افزایش یافته است.

18 شهریور 1399

ابتلای رئیس جمهور بولیوی به ویروس کرونا

جواب آزمایش ابتلای رئیس جمهور موقت بولیوی به ویروس کرونا مثبت شده و او برای یک دوره 14 روزه در قرنطینه نهاده شد.

17 شهریور 1399

پامپئو ترور تحلیلگر عراقی را محکوم کرد

وزیر امور خارجه آمریکا ترور هشام الهاشمی، تحلیلگر عراقی را اقدامی خطرناک دانست و آن را محکوم کرد.

16 شهریور 1399

دولت افزایش حق مسکن کارگری بعد از 5 ماه تصویب کرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب افزایش حق مسکن کارگری در هیات د ولت اطلاع داد.

15 شهریور 1399

احتکار و گرانی گوشی در بازار در پی مصوبه جدید

از دیروز که ماجرای ممنوعیت واردات ورجیستریگوشی های با قیمت بیش از 300 یورو رسانه ای شد، بازار موبایل کشور متشنج شده و گزارش های منتشر شده حاکی از احتکار و خودداری از فروش گوشی های گران قیمت است. در میان سکوت مسئولان مربوطه، وزیر ارتباطات در توییتر واکنش...

13 شهریور 1399

دروس نظری در نیمسال اول سال تحصیلی دانشگاه شیراز به صورت الکترونیکی ارائه می گردد

معاون آموزشی دانشگاه شیراز گفت: ارائه تمامی دروس نظری در نیمسال اول سال تحصیلی براساس آموزش الکترونیکی برنامه ریزی شده است.

11 شهریور 1399

قطعا برنده پرونده ویلموتس هستیم، بعضی اهالی فدراسیون اذیت می نمایند

رضا شاه منصوری در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد صحبت های مطرح شده در مورد استعفای خود و همکار ایرانی اش از وکالت فدراسیون فوتبال در قبال پرونده شکایت مارک ویلموتس گفت: بسیار اذیت شدیم اما هنوز هیچ استعفایی را به آقای بهاروند نداده ایم.

10 شهریور 1399

تسهیلات 12 میلیونی به شرکت های حمل و نقل

خبرنگاران: وزیر راه و شهرسازی از آمادگی بانک ها برای پرداخت تسهیلات به شرکت های حمل و نقل آسیب دیده از ویروس کرونا در ماه جاری خبر داد.

7 شهریور 1399

سند راهبردی توسعه صنعت دوچرخه تدوین گردد

اولین جلسه هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان دوچرخه در اتاق ایران برگزار گشت؛ در این نشست اعضای مجمع مؤسسین بعد از معرفی برنامه ها و اهداف خود هیات رئیسه را انتخاب کردند. بر این اساس کامران بزرگ زاده به عنوان رئیس، ابوالفضل حجازی در صندلی نایب رئیس، کریم...

7 شهریور 1399

پرداخت وام ودیعه مسکن تا انتها شهریورماه ادامه دارد

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بانک ها بر اساس دستورالعمل هایی که اعلام شده است از ابتدای هفته اقدام به پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن نموده اند، اضافه کرد: تا به امروز بیش از 300 پرونده در بانک ها...

6 شهریور 1399

کلید حل مسائل جهانی از نگاه بورل

ایرنا نوشت: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز آدینه (6 تیر 1399) در سخنانی به مناسبت هفتادوپنجمین سالگرد پذیرش منشور سازمان ملل متحد، چندجانبه گرایی، تعامل و همبستگی را تنها راه برون رفت از مسائل دنیا توصیف کرد.

4 شهریور 1399

درخواست گروهی از زنان هندی از نخست وزیر: از مردان بخواهید در کارِ خانه یاری نمایند

زنی در هند با ایجاد درخواستی در فضای اینترنت از نارندرا مودی، نخست وزیر این کشور خواست تا مردان را به مشارکت در کارهای خانه ترغیب کند. تا به امروز 70 هزار نفر این درخواست را امضا نموده اند.

3 شهریور 1399

تحریم ها نگران کننده نیست

خبرنگاران: وزارت خزانه داری آمریکا از تحریم هشت شرکت جدید مرتبط با ایران خبر داد که بین این شرکت ها نام چهار شرکت غیرایرانی نیز دیده می شود.

1 شهریور 1399

برطرف اشکالات شبکه شاد از مهر

مسؤول شبکه شاد گفت: می دانیم معلمان از کار با شبکه شاد رنج بردند و زحمت زیاد و مزاحمت هایی وجود داشت، اما برنامه ریزی کردیم تا سال تحصیلی جدید را در شرایطی شروع کنیم که ایرادات شاد رفع شده باشد.

31 مرداد 1399

اتحادیه عرب صلاحیت لازم برای حل بحران لیبی را ندارد

به گزارش خبرنگاران، حمد بن جاسم آل ثانی نخست وزیر اسبق قطر با انتشار یک پست توئیتری خاطرنشان کرد که اتحادیه عرب در بحران لیبی بی طرف نیست.

28 مرداد 1399
تعداد: (227)